lahvoň bez zátky

První weblog, kde gramatické chyby tvoří autorovo know-how

Neděle, 23.05.2004
Prague International Marathon - online

Letos jsem na sebe ušil hezkou boudu. Přihlásil jsem se na letošní maratonský běh v délce 42,195 km. A ačkoli jsem to něměl původně v úmyslu, rozkřiklo se to mezi přáteli a spolupracovníky trošičku více, než bych si sám přál.

A tak jsem si řekl ... když už, tak už. A rozhodl jsem se zachytávat aktuální průběh závodu a ihned fotky zasílat na web. Co bych to byl za technoida, kdyby mobilní telefon nepomohl. Aby tak fandicí přátelé mohli lépe sledovat mé šílenství. :)
Pokud bude dostatek sil, připojím i krátký textík.
Tento text píšu již večer a publikován bude automaticky ráno. Každopádně start je plánován na devátou ranní, první fotky z předstartovní horečky tedy čekejte již o pár minut dříve. :)


Aktuální polohu v závodu je možné zjistit i prostřednictvím webu PIM. Na této stránce jen stačí zadat mé startovní číslo 2271.


Celé to má fungovat jako ještě větší motivace, abych běh dokončil. :) Aby mě to nutilo běžet a neušít si z ostudy kabát.


Proto již dopředu upozorňuji, pokud přestanu během závodu reagovat a posílat novinky z trasy, může to znamenat jen jediné. :) Totální kolaps.
V takovém případě později očekávejte recenzi některé z pražských jednotek intenzivní péče. ;o]


Sportu zdar! A tomu šílenému zvláště.


>> Aktuální fotky a detaily zde <<


ps: čas od odeslání fotky po její zveřejnění je asi 10 minut.

Zapsal: lahvon 23.05.2004, 8:30:00
lahvoňův TrackBack: http://www.bloguje.cz/blox/tb.php/43584

KomentářePřidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text: