lahvoň bez zátky

První weblog, kde gramatické chyby tvoří autorovo know-how

Čtvrtek, 18.09.2003
jedna noc NOC Dispatchera na jednom NOCu ...

Ahoj všem, kteří už v hodinu, kdy tato písmenka přenáším z klávesnice na displej počítače, nejspíše většina z vás už dávno spí ...
(následující text vznikl původně jako email a jeho stáří je přesně 24 hodin)

Blíží se půl jedna ráno a já se začínám pomalu nudit. Poslední ADSL zákazníci volali kvůli výpadkum před půl desátou. Mimochodem, ADSL dodávané velkoobchodně od ČTc jako mor pro pracovníky komunikací, to by bylo vůbec kapitolou samo o sobě. Ale o tom třeba někdy jindy. Nicméně, od té půl desáté doby nic než nuda. Všechny oblíbené i neoblíbené internetové servery či blogy mám přečtené. Už jsem snědl i pizzu, kterou jsem si objednal. A za kterou jsem dal nekřesťanských ..... pět třicetikorunových stravenek. :(
A jak se tak nudím, říkám si, napiš někomu email. :) A proč ne rovnou všem. Nebo alespoň skoro všem. Když už tu tak poNOCuji, tak ať alespoň něco vzniká. I když třeba jen něco dekadentně literárního. :)


Jak to tak píši, nic kloudného mne nenapadá. Mno. Tak já budu myšlenky připisovat během celé NOCi. A třeba se z toho nakonec i něco vyklube. :)


01:24 — přišel hezký vtípek. Tak já ho sem přidám.


Soutez basniku o nejlepsi dilo se dobira konce, zbyli jen dva
finaliste — zidovsky rabin a australsky pastyr ovci. Dostanou
za ukol napsat basen, ve ktere bude slovo Timbuktoo. Rabin napsal:


I'm the rabbi all my life
had no children had no wife
I read the Bible through and through
on my way to Timbuktoo.


vsichni tleskaji a rabin pocita s vitezstvim. Ale na rade je
 jeste Australan...:


When Tim and I to Melbourne went
we met three women in a tent
as they were three and we were two
I booked one and Tim booked two.


02:01 — Ou ou, This hour was stress test for my English knowledge ...


Tak jsem měl právě hovor z Tiscali International.
Nějaký italský maník mě v tuto ranní hodinu překvapil svižnou angličtinou a chtěl vědět, copak že to mají za alarmy z naší sítě. :)
Chvíli mi trvalo, než jsem pochopil, copato že po mně chce a že větou from ten past twelve nemyslí deset minut po poledni, ale téměř současnost po půlnoci. Nakonec jsme se ale nějak dohodli a zaslal mi oficiální dotaz emailem, na který teď budu datlovat oficiální odpověd s vysvětlením. Sice jsem nechápal, proč nemá emailovou adresu českého NOCu v nějakém adresáři, ale budiž. Spelování mi naštěstí nečiní až takový problém. :)
Jak já mám rád, datlování anglicky psaných dopisů. :) Naštěstí slovník na seznamu funguje. I když měl tedy dneska Seznam výpadek.
Btw, jaksi jsme neposlali na I-NOC oznámení o tom, že budou probíhat nějaké plánované servisní práce na jednom pražském směrovači. :)
Útěchou budiž fakt, že z toho nebude takový problém, jaký si zítra na koberečku vyžere denní směna.
Ale o tom pšt. :-) Ještě že mám noční. :)


02:18 — jdu si uvařit kafčo.


02:29 — tak až teď si jdu na to kafe.


03:10 — snědl jsem jogurt.
Nastává souboj vůle a lenosti. Fakt nevím, do čeho ještě píchnout, který web si ještě přečíst.
Přemýšlím, že bych začal tvořit nějaké www stránky. Ale nějak se mi zároveň vůbec nechce začít. :(
Co já si počnu ....


04:21 — tak jsem si právě zapsal a ukončil jednu poruchu :)
A zas se budu nudit, na zítra si budu muset vymyslet nějaký alternativní program. Například studium nějakých technologií.


Což mi připomíná …. student lahvoň se projevil opět v celé své kráse a zodpovědnosti. Tak Vám o tom hnedka napíši. Už v neděli jsem si říkal. Mám celé pondělí volné. Tak zajedu do Liberce, abych si tam vyzvednul index, zapsal ještě nějaké předměty a připravil se tak na studium.
Ale už v pondělí nad ránem to začínám tušit. No co, do práce jdu až v úterý ve 20:00, bude tedy stačit, když do Liberce zajedu v utery dopoledne. Mno. Je středa nad ránem a v Liberci jsem ještě nebyl. A to bych měl v pondělí 22.9. absolvovat první výukový den kombinovaného studia. Mno nic. Plán nyní je, ze do Liberce pojedu dnes ráno. Respektive, původně jsem chtěl jet již přímo z práce. Ale pak jsem si to rozmyslel. Přeci se nejprve stavím ráno doma a vezmu si jen ty potrěbné věci, které budu opravdu potřebovat. Takže pojedu snad někdy během dopoledne. A snad se do večera stihnu vrátit, abych ve 20:00 mohl nastoupit na další noční.
Sakryš .... neschází mi v plánu něco? Kampak nacpu sleeping time?
Mno nic. Asi si na to otevřu Outlook a kalendář s plánovačem abych něco nepřehlédl ..... na to musím nějak přijít.
 
04:28 — ve spojitosti s minulým myšlenkovým vláknem jsem si vzpomněl na další zajímavost.
V pondělí 22.9. bych mel být v Liberci na výuce od 07:00 ráno.
První ranní autobus Praha >> Liberec jede .... jede .... ano jede .... jede v 07:00 z Černého mostu. A sakra. Chyba v Matrixu. ....
No dobrá. Nejbližší dřívější spoj?
... ooops. Poslední dřívější spoj, tak abych vše stíhal .... neděle 22:00, příjezd do Liberce 45 minut před půlnocí. No. Moc pěkné.


Myslíte že už bude zima na stanování? :)


Paradoxní na tom celém je, ze tam mám zatím výuku jen do zhruba 9 hodin ráno. A pak asi pojedu zpět do Prahy. A nebo si možná udělám výlet na Ještěd. Jelikož další hodiny výuky, až do večera, vše je výuka předmětů, které mám uznané. Mno nic.
Jdu propadat depresi....... sakryš, další neřešitelný úkol. Propadat depresím neumím. Mno nic. Jdu si uvařit čaj.


04:56 — Na internetu jsem našel hezký manuál na PHP. Tak se pustím do samostudia. :) Rozhodl jsem se, že bych mohl konečně trochu naprogramovat nějakou hezčí .... vlastně alespoň nějakou .... stránku pro fotogalerii na mých stránkách. Výpis adresářů není to pravé ořechové.
Nj, to jsou zase sice veliké, i když nikoli příliš daleké cíle. Nicméně jelikož k nim budu cestovat neznačenými objížďkami a temnými uličkami, často asi i jednosměrkami ...... mno .... v nejbližší pětiletce mě v cíli nevyhlížejte .....


05:35 – Pozoruji event log osobních radiových karet .. dorazila uklízečka. To je ale snaživá žena. :)


06:09 — Chce se mi spát. Ale fakt že jo.


06:19 — No vida, probuzeni přichází záhy. Začínají první telefonáty klientů. :)


06:28 — Uklízečka se rozloučila a opět odešla. Tak, můžu pod sebe opětovně nadrobit. Ať si tu můžu připadat jako „ve svém“ .... ;)


06:45 — Dnes to vypadá na celkem klidnou noc. Bylo hezké počasí, mikrovlny nepadaly, prakticky nikdo netelefonoval, prostě pohodička. I když spánek by byl zcela jistě příjemnějším trávením času.


06:50 — Sypu si do Oskarova hrníčku Müsli, právě teď ho zalévám mlékem .... děti, snídaně ...


07:15 – začínají se trousit první kolegové do práce.


08:00 — tak jo. Padla. Tak zas někdy příště ... :o)


Pokud jste to dočetli až sem, tak klobouk dolů. :) Děkuji za pozornost.
Přeji hezký a usměvavý den. :)

Zapsal: lahvon 18.09.2003, 8:00:00
lahvoňův TrackBack: http://www.bloguje.cz/blox/tb.php/8092

Komentáře

Hero forever (Vojtík - Mail - WWW)
Koukám máš docela hroší kůži. Já bych tam asi usnul. Uplne mi stacej zakaznici behem dne...jeste abych byl kvuli nim v noci vzhuru.

BTW...zkousim blog. To si dělal sám? :)Přidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text: